המלאך רגואל
B114 - גוון קורל/מג'נטה כהה
תאריך הולדת: 11 נובמבר 2015 בשעה 11:11 זמן גריניץ' (GMT)

B114 מתמקד בעיקר במערכות יחסים ובדרך בה אנחנו מתייחסים האחד לשני. כל כך מעטים הם אלו המאפשרים לאחר פשוט להיות. ייתכן והסיבה בעטיה אנחנו מתקשים לבוא לאחרים ללא ציפיות, נעוצה בכך שאיננו מאפשרים לעצמנו להיות. זהו המקום בו ניתן לסמוך על רגואל, שיפעל כמתווך ומגשר ויעזור לנו להחזיר ולשחזר את ההרמוניה וההתאמה היכן שאלה חסרות.

במסורת היהודית מתייחסים אל רגואל כאל מלאך ההתאמה וההגינות. רגואל ידוע ביכולתו להביא מזור ולתקן מקומות של חוסר הבנה וחוסר הסכמה. רגואל הוא המלאך המפקח על העבודה והשליטה של מלאכים אחרים, והוא זה המנהל את מערכות היחסים שבין המלאכים ובני האנוש.

כמו בטיפול בבעלי חיים ובצמחים, כך גם מערכות היחסים שלנו זקוקות לתשומת לב, לטיפוח וטיפול. עשייה מתוך אהבה והכנסת אהבה בדברים ובפרטים הקטנים, מגבירה את האהבה באופן שבו אנחנו מתייחסים האחד לשני.

אין זה מחויב המציאות שנחזיק באותן הדעות ובאותן נקודות המבט כמו החברים שלנו, או כמו הצד השני. כחברים, יותר חשוב שנקשיב וננסה לראות ולהבין את הפרספקטיבה של מי שעומד מולנו כאילו מדובר בזו שלנו. המלאך רגואל מרפא ומתקן חוסר הבנה וחוסר הסכמה ומביא עמו מחילה, שלום ורגיעה בין אנשים. רגואל יכול לסייע לנו להגיע למודעות חדשה בכל מערכות היחסים שלנו.

ככל שאנחנו חשים בעלי ערך רב יותר עם עצמנו, כך אנחנו חשים פחות חוסר במערכות היחסים שלנו עם אחרים. היכולת לראות משני צדי המתרס מסייעת להביא איזון בכל פעולה ומצב מתפתחים. דבר נוסף שרגואל מביא עמו הוא חוסר שיפוטיות. כאשר אנחנו באים עם מודעות לאפשרות של חוסר שיפוטיות כלפי עצמנו, אפשרות זו מסייעת בידינו להימנע מלשפוט אחרים. זוהי ישועתו של הקורל.

לעיתים, אנחנו מרגישים שלא מכבדים אותנו ולא מתייחסים אלינו כראוי. האם ביכולתנו לדמיין לעצמנו שרגשות אלה מקורן בתוכנו ולא מחוצה לנו? שימוש ברגואל יכול להביא לביטחון עצמי ותחושת ערך חדשים.

בנוסף, 111 כמוהו כפתח לשחרור במקלעת השמש, במסע שלנו ובהתפתחות וגיבוש העצמי (טורקיז הוא המשלים ההפוך לקורל). ה- 1 הוא הרסקיו הפיזי שלנו והשתלבותו ברמה הגופנית הוא תמיד לעזר. ברגואל, הרסקיו הפיזי בא לידי ביטוי כפול יחד עם ההארקה והקרקוע של ה- 4.

לפני מספר ימים, בעת שיתוף הדרכת היסודות למדריכים, ביפן, היה זה הרסקיו הפיזי של ה- 14 שקבלתי ובעצמה רבה ביותר. זו יכולה להיות הזדמנות אמיתית להתייחס לכוכב לא ממעל או מבחוץ ולהפוך לכוכב שאתם.

אין זה דבר של מה בכך להיות מסוגלים לבחון את ההיבטים שבתוכנו ולהבינם, מבלי לחוות עליהם דעה. הרסקיו קורל מזמין אותנו לגשת אל מעבר לשיפוטיות, לטפח את לב ליבו של הקיום שלנו ומתוך המקום הזה שבתוכנו להתייחס מתוך ביטחון. רגואל מבקש מאתנו להיות הטובים ביותר שאפשר דקה אחר דקה. וכאשר אנחנו אכפתיים ורכים עם עצמנו אנחנו משפרים את איכות כלל מערכות היחסים שלנו עם אחרים.

ביכולתו של רגואל לסייע בידינו לחרוג אל מעבר להשוואות. חשוב שנדע לכבד את דרכו של האחר בדיוק באותו האופן שבו עלינו לכבד את הדרך והנתיב שלנו. כאשר אנחנו מכבדים האחד את השני מתאפשר לנו להיות חלק מהפתרון ולכן השעיית השוואות יכולה להיות לעזר רב. אקוומרין היא אחת מהאנרגיות הקריסטליות שיש ברגואל, אנרגיה המסייעת לנו להיות ביושרה עם עצמנו ולדבר את האמת שלנו מהלב. כמו כן, היא מסייעת לנו להיות בקו אחד עם ערכי ליבת הנשמה שלנו.

המג'נטה הכהה ובאופן מיוחד גוון הקורל, באים על מנת להזכיר לנו בכל עת כיצד ניתן להכניס חום ואכפתיות בפרטים ובדברים הקטנים. באותם הדברים שעושים דרך קבע, באופן אוטומטי או לא מודע. המלאך רגואל מנסה להושיע את המודעות שלנו ולהביא למצב שבו אנחנו נוכחים, מודעים יותר למעשינו ובקשיבות לכל הפעולות והמעשים שלנו.

ישנו מתאם בין המטרה והכוונה של רגואל לבין המאסטר ליידי פורטיה.

רגואל עוסק בצדק ובהתאמה ובמיוחד בפן של אינטראקציה בין אנשים. כאשר אנחנו משיאים עצות ו/או מביעים דעות מבלי שנתבקשנו, זה עלול להפריע לצד השני. כאן מגיע רגואל כדי לתמוך בנו עת אנחנו מחכים עד אשר נתבקש; יישום עקרון אי ההתערבות של האורה סומא הלכה למעשה. רגואל מציע מודעות וחוסר שיפוטיות, המאפשרים לאדם את המרחב לו הוא זקוק בכדי להגיע לתובנות ולאמת שלו, שלא מתוך כפייה.

להבנתי, ובמיוחד בנקודת זמן זו יש לכך חשיבות רבה. הגם שבדרך כלל עצות ניתנות בשם האהבה והאכפתיות, פעמים רבות הן ניתנות מבלי שהוזמנו. כך, לא רק שאין זה מועיל, התוצאה המתקבלת היא הפוכה. ביכולתו של רגואל לסייע לנו לפעול ללא התערבות ולהציע מרחב תומך. כך יוכלו אלו שעימם אנחנו באים במגע להגיע בעצמם להבנה ולהכרה, או למצוא את האמת שלהם במרחב.

ברגואל מתקיים גרעין של שינוי במערכת האורה סומא. אחת הסיבות לכך היא שהמלאך רגואל מסייע לנו לחזור ובהתאמה לעקרונות ולערכי הליבה שלנו. כאשר אנחנו מטפחים מודעות ומשעים שיפוטיות ניתן לראות יותר, ובבהירות רבה יותר. בנקודת זמן זו, זהו חלק ממה שמציע לנו רגואל.

עת ביקר חנוך בעולם הגשמי/האנושי היה זה רגואל אשר העביר אותו בין שני העולמות. כחברו של אלוקים, המלאך רגואל מזכיר לנו את שעלינו לזכור בדחיפות; להיות דרוכים, ערניים, מודעים וקשובים.

היכן שהתחלנו לשכוח, בא רגואל ומזכיר לנו להפנות את תשומת הלב למה שמתרחש או לדבר בו אנו עוסקים כעת.

With Love, as ever

 
Aura-Soma Products Ltd.
South Road, Tetford, Lincolnshire, LN9 6QB, United Kingdom
t: +44 (0) 1507 533 581      f: +44 (0) 1507 533 412      e: info@aura-soma.co.uk

Aura-Soma Academy |  Dev Aura |  AEOS |  Pegasus |  Shire Farm

To remove yourself from this Mailing List, please send an email to unsubscribe@aura-soma.net